Hjalmar Falk oljemålning

145298

FALK, Hjalmar (1856-1938): Uppdragna ekor vid vik, signerad Hjalmar Falk, olja på dubblerad duk, 56x93 cm

Konst, Måleri

Hjalmar Falk oljemålning

Budhistorik (12 bud)
413873
9 000
414623
8 800
413873
8 600
414622
8 400
413873
7 800

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.