Peter Adolf Persson oljemålning

145297

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Höstbild med hus vid vattendrag, signerad PA Persson, olja på duk, 48x73 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

413791
3 200
413125
410350

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.