Oljemålning med sjöslag

145294

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Sjöslag i vik, olja på duk, 50x67 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Oljemålning med sjöslag

Budhistorik (32 bud)
414908
52 000
414917
52 000
414908
31 000
414900
30 000
414900
24 000

Slutpris SEK:
52 000
5 018 EUR, 5 699 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.