Vaser 1 par Japan

145276

VASER, 1 par, porslin, Japan, Kutani, 1900-tal, dekor av blommor och fåglar, höjd 15 cm

Skador, lagning

Orientaliskt, Porslin

Vaser 1 par Japan

Budhistorik

2012-09-05 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.