MATBORD, barock, Tyskland

145272

MATBORD, barock, Tyskland, fanerat med valnöt, ebenholtz, benplattor mfl träslag, nio iläggskivor, höjd 75, 154x113 cm (total längd ca 415 cm)

skador, renoverat och kompletterat

MATBORD, barock, Tyskland

Budhistorik (68 bud)
412736
42 000
412733
40 000
412735
39 000
412733
38 000
412723
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 318 EUR, 4 918 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.