Leida Rives färglitografi

145267

RIVES, Leida, (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 61, 9/30, färglitografi , 15x49 cm

Gulnad

Leida Rives färglitografi

Budhistorik (6 bud)
414905
600
414858
550
408569
500
408503
450
408503

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.