Fåtöljer senempire Finland/Baltikum

145266

FÅTÖLJER, 1 par, senempire, Finland/Baltikum, fanerade med karelsk björk, randig klädsel

Smärre fanerskador

Budhistorik (29 bud)
411826
19 500
411825
19 000
411821
18 500
411824
18 500
411821
18 000

Slutpris SEK:
19 500
1 882 EUR, 2 137 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.