Sybord 1800-tal

145253

SYBORD, mahogny, med intarsia, 1800-tal, höjd 74, 54x38 cm

Repor, skador, nyckel saknas

Sybord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
413944
413761
413481
1 900
412955
1 800
413480
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.