Henry Alken akvarell

145250

ALKEN, Henry (1785-1851): Rävjakt, signerad och daterad 1831, akvarell, 26x43 cm

Konst, Måleri

Henry Alken akvarell

Budhistorik (5 bud)
414868
412925
410970
407145
407015

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.