Achille Mollica akvareller

145248

MOLLICA, Achille (1832-1885) (2 st): Bibliska kvinnor, ena sidan signerad och daterad A. Mollica 1876, akvareller på ett blad (dubbelsidigt måleri), ca 30x20 cm

Konst, Måleri

Achille Mollica akvareller

Budhistorik (7 bud)
411668
600
411215
550
410633
500
410632
450
408137

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.