Erik Lamm oljemålning

145247

LAMM, Erik (1880-1959):"Nakenscen i Skärgården", signerad Erik Lamm, troligen målad mellan 1945-1950, olja på duk, 75x65 cm

Konst, Måleri

Erik Lamm oljemålning

Budhistorik (12 bud)
414837
3 800
414378
3 600
414378
3 200
413899
1 300
412979

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.