Bokskåp i mahogny

145245

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 230, 120x56 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Bokskåp i mahogny

Budhistorik (12 bud)
411725
3 400
411715
3 200
411713
411712
2 800
411619

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.