Polettbössa

145235

POLETTBÖSSA, 1900-talets första hälft, märkt C. M. Hammar, Göteborg, rödmålad plåt, höjd 31 cm

Slitage och smärre rost

Nautica/Technica

Polettbössa

Budhistorik (2 bud)

450702
700
444467

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.