Oljemålning

145231

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Rumsinteriör, signerad B. Berg, olja på duk, 40x50 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
413330
413362
950
413330
900
413361
850
413330

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.