Vänttinen mezzotint

145228

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954) 2 st: Löftet om liv resp Januari 1850, signerade och numrerad J. Vänttinen 24/70 resp18/50, mezzotint

Vänttinen mezzotint

Budhistorik (23 bud)
411651
1 900
411218
1 800
411650
1 800
411218
1 700
411649
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.