Förläggsbestick

145225

TRANCHERBESTICK, tre delar, stål med skaft av valrossbete, silverbeslag stämplade Sheffield 1898, M&W (Mappin & Webb), längd 30-34 cm

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Förläggsbestick

Budhistorik (19 bud)
450954
3 200
450544
450552
2 800
450544
2 600
449000
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.