Vänttinen mezzotint

145224

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): Raskolnikovs vind, signerad och numrerad J. Vänttinen 20/50, mezzotint, 50x36 cm

Vänttinen mezzotint

Budhistorik (20 bud)
411784
1 600
411781
411779
1 400
409243
1 300
411778

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.