Rolling pin

145223

ROLLING PIN, England omkring 1800-talets mitt, vitt glas, längd 42 cm

Slitage

Nautica/Technica

Rolling pin

Budhistorik (3 bud)

450696
450636
444417

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.