Vänttinen mezzotint

145222

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): Raskolnikovs trappa, signerad och numrerad J. Vänttinen 27/50, mezzotint, 50x36 cm

Vänttinen mezzotint

Budhistorik (18 bud)
411997
1 400
409246
1 300
411995
1 300
409246
411986

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.