Vänttinen mezzotint

145220

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): Raskolnikovs fönster, signerad och numrerad J. Vänttinen 8/50, mezzotint, 50x36 cm

Vänttinen mezzotint

Budhistorik (16 bud)
412030
1 300
412027
412026
412011
411994
950

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.