Väggljusstakar

145219

SKOTTLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första del, förnicklad mässing, signerade J. G. Larsén & Co, Stockholm, höjd 12 cm

Förnicklingen med smärre slitage

Nautica/Technica

Väggljusstakar

Budhistorik (5 bud)
450891
1 600
450889
444405
1 400
441793
1 300
441608

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.