Claes Caspersson oljemålning

145217

CASPERSSON, Claes (född 1953): Fönster mot havet, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Claes Caspersson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
416809
416499
416497
750
414792
700
413788

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.