Oljemålning

145213

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Måltiden, olja på duk, 20x16 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
411688
411685
411545
411213
410261
750

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.