Lennart Jirlow färglitografi

145204

JIRLOW, Lennart (född 1936): Violinister, signerad L. Jirlow, 195/300, färglitografi, 47x61 cm

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (7 bud)
433622
433617
2 800
430977
2 600
427576
2 400
426425

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.