Lucio del Pezzo litografi

145196

DEL PEZZO, Lucio (1933): Komposition med pyramid, signerad de Pezzo, 67/90, litografi, 36x51 cm

Lucio del Pezzo litografi

Budhistorik (2 bud)

403996
500
403055

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.