Oljemålning

145172

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, spelande kvinna, signerad och daterad Soudabeh, 04-08, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

412594
2012-09-03 15:57:42

2012-09-03 kl 16:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.