Erland Cullberg oljemålnig

145170

CULLBERG, Erland (född 1931): Komposition, monogramsignerad E C, olja på duk, 45x37 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg oljemålnig

Budhistorik (10 bud)
410831
3 200
410805
410801
2 800
410700
2 600
410699
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.