Lena Linderholm färglitografi

145167

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Blomsterstilleben", signerad Lena A Linderholm, 91/175, färglitografi, 82,5x58 cm

Lena Linderholm färglitografi

Budhistorik (13 bud)
411372
850
410499
404103
750
410498
750
404103
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.