Olav Christopher Jenssen blandteknik på papper

145164

JENSSEN, Olav Christopher (Norge född 1954): Utan titel
signerad och daterad Olav Christopher 24 aprol1996, blandteknik på papper, 24x17,5 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
433601
3 200
426703
1 300
424780
424779
700
424413

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.