Teresa Roszowska oljemålning

145162

ROSZOWSKA, Teresa (1904-1992 Polen): Stilleben med blommor, signerad och daterad 1975, olja på duk, 92x73 cm

Konst, Måleri

Teresa Roszowska oljemålning

Budhistorik (4 bud)

413356
413352
900
413345
407941

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.