Rune Jansson oljemålningar

145140

JANSSON, Rune (född 1918): 6 st, olja på duk, varierande format, 1 signerad och daterad Rune Jansson - 62, ej i ram

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rune Jansson oljemålningar

Budhistorik (3 bud)

412708
406697
406356

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.