Einar Rosén färglitografi

145130

ROSÉN, Einar (född 1910): Stilleben, signerad och märkt Einar Rosén P.T., färglitografi, 41x51 cm

Einar Rosén färglitografi

Budhistorik (1 bud)

409082
2012-08-30 23:47:05

2012-09-02 kl 18:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.