Esias Thorén färglitografi

145127

THORÉN, Esias (1901-1981): Egyptiska kvinnor, signerad Esias Thorén -55, 49x37 cm

Esias Thorén färglitografi

Budhistorik (3 bud)

410500
405315
404097

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.