Gustav Rudberg olja

145106

RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Vid kanalen", signerad Rudberg, olja på duk, 45x53 cm

Konst, Måleri

Gustav Rudberg olja

Budhistorik (3 bud)

411526
3 200
410642
404348

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.