Madeleine Pyk färglitografi

145074

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M. Pyk, 106/200, färglitografi, 57x55 cm

Gulnad

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (15 bud)
410435
900
410160
850
410013
410159
410013
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.