Ingela Hamrin oljemålning

145072

HAMRIN, Ingela (född 1968): Flicka vid ladugård, signerad o daterad 2002, olja på duk, 72x82 cm

Konst, Måleri

Ingela Hamrin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

413945
413898
411823

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.