Max Walter Svanberg färglitografi

145071

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och daterad i trycket Max Walters -57, signerad Max Walters, numrerad 69/200, färglitografi, bladmått 79x68 cm

Ngt gulnad

Budhistorik (3 bud)

410767
410620
409990

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.