Emil Pap oljemålning

145066

PAP, Emil (1884-1949): Toilette, signerad Pap Emil, olja på duk, 80x60 cm

Konst, Måleri

Emil Pap oljemålning

Budhistorik (5 bud)
412908
4 600
412826
4 400
410285
4 200
407431
407430

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.