Börje Hedlund oljemålning

145053

HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Det röda parasollet, signerad och daterad Hedlund -49, olja på pannå, 27x35 cm

Konst, Måleri

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (41 bud)
412852
7 600
412849
7 400
412850
7 400
412849
7 200
412844
7 000

Slutpris SEK:
7 600
781 EUR, 890 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.