Torolf Engström emalj

145046

ENGSTRÖM, Torolf (1909-1987): "Kvinna uti solens strålar", signerad och daterad Torolf G Engström, 75, emalj, 29,5x29,5 cm

Konst, Måleri

Torolf Engström emalj

Budhistorik

2012-09-03 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.