Birger Birger Rudnäs oljemålning

145027

E:SON BIRGER, Birger (1904-94): "Den goda middagen", signerad Birger, olja på duk, 80x50 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (34 bud)
412571
8 600
412570
8 400
412569
8 200
412565
8 000
412568
8 000

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.