Vermeer van Delft oljemålning

145017

VERMEER VAN DELFT, Jan (1632-1675), kopia efter: Brevet, olja på duk, signerad C Frendel, 82x63 cm

Konst, Måleri

Vermeer van Delft oljemålning

Budhistorik (23 bud)
412529
2 400
412528
412526
412527
1 900
412526
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.