Simone de Dardel olja

145005

DARDEL, Simone, (1913-1996): "Les raisins", signerade Simone de Dardel, olja på duk, 86x113 cm

Konst, Måleri

Simone de Dardel olja

Budhistorik (31 bud)
411721
7 600
411728
7 400
411721
7 200
411726
7 000
411721
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.