Erik Dietman blandteknik

145000

DIETMAN, Erik (1937-2002): Utan titel, signerad och daterad Dietman -75, blandteknik/assemblage på papper monterat under plexi, 54x75 cm.

Konst, Måleri

Erik Dietman blandteknik

Budhistorik (5 bud)
411674
2 400
411494
410502
406179
405211

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.