Dawidsson kemigram

144996

DAWIDSSON, Dawid/Björn (född 1949): "9296", signerad och daterad på baksidan Dawid 1988, kemigram, 30x23,5 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Dawidsson kemigram

Budhistorik (7 bud)
411151
2 600
410785
410781
1 400
410622
850
406717

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.