Dewey spelautomat för renovering

144990

MILLS DEWEY SPELAUTOMAT, omkring 1900, nedmonterad
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Skador, sannolikt ej komplett

Nautica/Technica

Budhistorik (14 bud)
450482
9 000
450489
8 800
450482
8 600
449780
8 400
449114
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.