Leonard Forslund blandteknik

144989

FORSLUND, Leonard (född 1959): "Upphov", signerad och daterad på baksidan Leonard -92, olja och akryl på duk, 41x114 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Leonard Forslund blandteknik

Budhistorik (20 bud)
411658
4 800
411657
4 600
411648
4 400
411646
4 200
411573

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.