Dan Rönnberg oljemålning

144949

RÖNNBERG, Dan (1800-tal): Kustmotiv med skärgårdsbåt, signerad och daterad D. Rönnberg, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Dan Rönnberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

409823
2012-08-31 20:35:39

2012-09-01 kl 20:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.