Justus Lundegård oljemålning

144948

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånegård, signerad Lundegård, olja på duk, 49x65 cm

Konst

Justus Lundegård oljemålning

Budhistorik (9 bud)
410636
1 900
410635
1 800
410634
1 700
410320
1 600
410319

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.