Fågelbur med kvittrande fågel

144938

FÅGELBUR MED SPELDOSA, omkring 1900-talets mitt, mässing och guldfärgad plast, med en fågel i litograferad plåt, höjd 36 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Spricka

Nautica/Technica

Fågelbur med kvittrande fågel

Budhistorik (8 bud)
449063
850
437420
438117
437420
750
438116
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.